HAKKIMIZDA

Bizim hakkımızda kısaca bilgi verelim...

Karaca Bilişim, 2011 yılında Bursada bir siyasi partinin bilgi işlem sorumlusu olan Hasan DEMİR tarafından kurulmuş, 2011 yılında iletişim sektöründe kurumsal başlıklı toplu SMS hizmetleri sağlamaya başlamıştır.

"Müşteri memnuniyetini ön planda tutma" ilkesinden ödün vermeden halen faaliyet göstermektedir. İlk günkü heyecanla işine sarılan uzman ekibi sayesinde, müşterilerinin taktirini kazanıp, bu sayede Türkiye'nin önde gelen Toplu SMS firmalarından biri olmak için emin adımlar ile ilerlemektedir. Uzman müşteri temsilcileri ile müşterilerine 7/24 kesintisiz teknik destek sağlamaktadır. ( 0850 840 46 59 )

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiyi takip ederek kâr amacı güden veya gütmeyen kurumların ilgili hedef kitlelerine seslerini duyurmak üzere talep ettikleri iletişim ağına destek nitelikteki kişiselleştirilmiş servisleri kaliteli hizmet anlayışı ile 7/24 saat sunabilecek donanımda, yaratıcı, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir iletişim firması olmak.

Misyonumuz

Hızla değişen pazar koşullarında kâr amacı güden veya gütmeyen firmalarımıza, siyasi teşkilatlarımıza ve Belediyelerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sağlamak, aynı hizmeti başka firmalardan daha yüksek meblağlar ödeyerek almamalarını ve uygun fiyat garantisi ile kurumlarımızın iletişim hizmetilerini sağlamaktadır.

phone
Bursa, Karacabey

Runguçpaşa Mah. No:3/G

phone
info@karacasms.com

Müşteri Hizmetleri

phone
0 850 840.46.59

7/24 Müşteri Desteği